ОФІЦІЙНИЙ САЙТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
Головна Пошук e-mail

el_zvern.png
grafik-priyomiv.jpg
 
grom_obgovor_2016.jpg
  statut_21042017215.jpg
pereimenuv.png
partnerski_proektu.png
___242_91.png
gromadcka-organ.jpg
likar1.jpg
baner_ghestova_mova.jpg
vidkr_urjad.png
465683155.png
museum_.gif
ban_osbb2210.jpg
derjava.jpg

Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

karta1.jpg

Лічильник відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2957
mod_vvisit_counterВчора3374
mod_vvisit_counterНа цьому тижні6331
mod_vvisit_counterЗа місяць63410
mod_vvisit_counterЗа весь час7704387
Новини
Шановні мешканці Шевченківського району! Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.09.2018
753.jpg
Звертаємо вашу увагу: запланований на 13.09.2018 у приміщенні ВОП "Діброва" на вул. Естонській, 5 виїзний прийом громадян за участю голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Гаряги О.О. відбудеться у приміщенні райдержадміністрації за адресою: вул. Б. хмельницького, 24, каб. 406, о 10:00.
 
Свято українського словника Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.09.2018
clovnuk.jpg
13 вересня 2018 року об 11.00 год. у Києві (за адресою: Львівська площа, 1, біля спеціалізованої книгарні «Словники України») розпочнеться громадський захід – Свято українського словника.
Організаторами свята, яке відзначається вже вдванадцяте, виступають Український мовно-інформаційний фонд НАН України, Товариство «Знання» України, Словникова комісія Міністерства освіти і науки України, Національний центр «Мала академія наук» та книгарня «Словники України».
Свято українського словника покликане популяризувати українську книгу, насамперед словники, які слугують фундаментом для поглибленого вивчення та використання мови й концентрованим джерелом знань. Адже серед книжкового надбання кожної цивілізованої нації словники посідають особливе місце, вони є свідченням духовного потенціалу народу, рівня розвитку його науки і культури.
У заході візьмуть участь науковці, діячі літератури та культури, видавці, освітяни, студенти, школярі, представники іноземних установ та посольств в Україні.
У програмі свята – презентація словникових і наукових видань Національної академії наук України та видавничих організацій України. Буде презентовано видання серії «Словники України», яка є ядром Національної словникової бази України, і серед них – вісім томів фундаментального академічного тлумачного «Словника української мови» у 20-ти томах, а також унікальні електронні загальномовні та термінологічні словники.
Для гостей свята гратиме Національний президентський оркестр, виступатимуть митці, аматори художньої самодіяльності, дитячі колективи. Буде влаштовано флешмоб «Словник української мови – це всенародна справа!»
До участі запрошуються всі охочі!
 
Керівникам організацій, установ та підприємств Шевченківського району м. Києва Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.09.2018
3636638.jpg
На виконання Указу Президента України від 15.02.2018 року № 33/2018 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році", просимо надати списки громадян України призовного віку 1991-1999 року народження, які працюють під вашим керівництвом, до військових комісаріатів (за місцем перебування на військовому обліку) та направити зазначену категорію до військових комісаріатів, для проходження медичної комісії.
 
Організація та проведення осіннього 2018 року призову громадян України Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.09.2018
3636638.jpg
На виконання Указу Президента України від 15.02.2018 року № 33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році»  організацію та проведення осіннього 2018  року призову громадян України на строкову військову службу, просимо надсилати відповідні звернення до організацій, установ та підприємств м. Києва щодо необхідності надання списків громадян України призовного віку 1991-1999 року народження, які працюють в організаціях, установах та підприємствах м. Києва з метою термінового прибуття працівників зазначеної категорії до районних у м. Києві військових комісаріатів (за місцем перебування на військовому обліку), для проходження медичної комісії.

 

 
Питання оновлення складу спостережної комісії при ШРДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.08.2018
753.jpg
Розпорядженням Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 25.02.2011 № 143 була утворена спостережна комісія при Шевченківській райдержадміністрації далі (СК). На даний час вирішується питання щодо оновлення складу СК.
Пропонуємо  громадським організаціям, підприємствам, установам, окремим громадянам (за згодою) які не байдужі до соціальної адаптації певної категорії осіб, подавати до Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації пропозиції щодо своїх представників до роботи у складі СК один-два рази на місяць.
Інформація підготовленна головним спеціалістом взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобігання і виявлення корупції 
 
Біблоітека імені Ошера Шварцмана запрошує на зустріч з канадським адвокатом Марком Фрайманом Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.08.2018
freiman.jpg
Біблоітека імені Ошера Шварцмана і Київська міська єврейська громада до Дня Незалежності України запрошують на зустріч з канадським адвокатом, членом ради директорів ініціативи «Українсько-єврейська зустріч» Марком Фрайманом.
Зустріч відбудеться 22 серпня 2018 р. в приміщенні бібліотеки ім. О. Шварцмана за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 4/13 (вхід із двору). Початок о 18:00. Довідки за телефоном – +38 044 272-39-18.
Марк Дж. Фрайман веде юридичну практику у фірмі «Лернерс» у Торонто. Як юрист він був залучений до гучних справ на всіх рівнях канадської судової системи. Зокрема він був головним юристом при Комісії з розслідування катастрофи рейсу 182 авіакомпанії «Ейр Індія» та Канадській комісії з прав людини в судовому процесі проти Ернста Цюнделя через його інтернет-сайт, що пропагував ненависть. З 2000 по 2004 рік пан Фрайман був заступником Генерального прокурора Онтаріо. Обіймав посаду президента Канадського єврейського конгресу й президентом фонду «Канадський центр Переса за мир».
Пан Фрайман є співавтором видання The Litigator’s Guide to Expert Witnesses, часто друкується, викладає на університетському рівні й виступає на теми, пов’язані з національною безпекою, правами людини та ЗМІ. Його було нагороджено численними академічними відзнаками. Нині він працює професором-ад’юнктом з права у школі права «Осґуд Холл». Окрім ступеня бакалавра й магістра юриспруденції від Торонтського університету наш гість здобув ступінь доктора філософії в галузі сучасної думки й літератури в Стенфордському університеті.

 

 

 

Детальніше...
 
Приходьте на наш семінар: - «Маркетингові комунікації та розвиток бізнесу в умовах нестабільності» Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.08.2018
457545245.jpg
13.09.2018 року з 14.00 до 16.30 в приміщенні Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Б.Хмельницького, 24, ІІ-поверх, актова зала) курівником маркетингового агентства «Lipsky Marketing Group» на безкоштовній основі, буде проведено освітній семінар-практикум для підприємців (МСБ) та керівників підприємств Шевченківського району.
В рамках заходу досвідченим спікером-практиком будуть розкриті наступні питання:
1. Як збільшити ефективність маркетингових комунікацій.
2. Помилки топ-менеджерів з якими частіш за все стикаються маркетолог та PR-менеджер.
3. Можливості, які бізнес часто не використовує.
4. Ділові заходи, як інструмент розвитку бізнесу.
5. Маркетингова стратегія бізнесу та її реалізація.
Доповідач:
Олександр Липський, керівник маркетингового агентства «Lipsky Marketing Group», яке працює на ринку з 2015 року, засновник Українського клубу корпоративних юристів та фінансистів (UCLFC), голова Комітету сприяння малого та середнього бізнесу Київської торгово-промислової палати, член Координаційної ради з питань розвитку підприємництва КМДА. Є власником та модератором великих та швидко зростаючих онлайн-спільнот в мережах Facebook («Правові новини України» - 17000 учасників) та Linkedln («Business Events and News in Ukraine» - 25 450 учасників. За 2017-2018 роки його агенство організувало і провело більше 25 власних ділових заходів. Має значний досвід роботи з галузевими та національними ЗМІ, діловими і громадськими організаціями та бізнес-об’єднаннями, вищими органами державної влади та місцевого самоврядування, досвід організації успішних  PR- і маркетингових заходів/кампаній національного масштабу. Два роки поспіль входив до ТОП-10 провідних фахівців з просування юридичного бізнесу в Україні за версією видавництва «Юридична практика», в 2017 році був нагороджений грамотами Київської міської ради, Київської торгово-промислової палати та Шевченківської районної в місті Києві державної  адміністрації за значний вклад у розвиток підприємництва.
Рівень підготовки спікера та запропонованого матеріалу буде на дуже високому фаховому рівні.
Реєстрацію на семінар Ви можете здійснити за гіперпосиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqiL4W5m6K-xrvjHq9QgS84UELy3BdLoSM3DhzY4E6nkXx6g/viewform
 
До уваги мешканців Шевченківського району! Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.08.2018
donor1.jpg
17.08.2018 року в КНП "КДЦ" Шевченківського району м. Києва  (вул. Саксаганського, 100) проводиться ДЕНЬ ДОНОРА.  Всім бажаючим стати ДОНОРОМ пропонуємо звертатись до старшої медсестри МІХ Тетяни Миколаївни (каб. 527, 5 поверх) або за телефоном (044) 235-80-95.
 
Шановні мешканці, долучайтесь до обговорення перейменування вулиць! Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.08.2018
jgjkj.jpgШевченківська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє про те, що тривають громадські обговорення щодо перейменування вулиці Подвойського  в Шевченківському районі міста Києва на вулицю Юрія Глушка та найменування вулиці Проектної 13119 у Шевченківському районі на честь Аміни Акуєвої.
Громадське обговорення розпочалося 10 серпня 2018 року і буде тривати до 10 жовтня 2018 року.
Долучитися до обговорення перейменувань вулиць, надати свої пропозиції та зауваження може кожний киянин, зайшовши за посиланням https://forum.kievcity.gov.ua/   в розділ «Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів» офіційного сайту Київської міської державної адміністрації.
 
До уваги керівників підприємств, які здійснюють діяльність у закладах ресторанного господарства! Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.08.2018
Керівникам підприємств, які здійснюють діяльність у закладах ресторанного господарства на території Шевченківського району м. Києва:
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням розпорядження Київської міської державної адміністрації від 13.06.2006 № 951 «Про заходи щодо забезпечення м. Києва необхідною кількістю громадських туалетів» та з метою забезпечення належного рівня побутового обслуговування населення розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 18.04.2008 № 579 «Про вільний доступ громадян до туалетів закладів громадського харчування» в місті Києві з 20.04.2008 року запроваджено безкоштовне та вільне користування мешканцями та гостями міста Києва туалетами в закладах громадського харчування.
 
Тиждень права з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.07.2018
baner23072018.jpg
Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності Україниз 20 по 23 серпня 2018 року проводить тиждень права, в рамках якого заплановано здійснення правоосвітніх заходів та надання професійної безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини.
Місія Тижня права – утвердження поваги до права та довіри до правників як правової традиції в українському суспільстві.
Надання професійної безоплатної правової допомоги здійснюватиметься у місті Києві, Київській, Луганській, Дніпропетровській та Донецькій областях.
Консультації надають представники Інституту політико-правових та релігійних досліджень спільно з юристами Юридичної компанії «АЮР КОНСАЛТИНГ», Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, ДЮІ МВС України за попереднім записом на консультацію шляхом направлення е-листа на е-mail:  Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. , вказавши у темі «Тиждень права».
Організатор заходу:
Герасименко Олександр Олександрович
Президент Інституту політико-правових та релігійних досліджень,
Керівник Секретаріату Координаційної ради молодих юристів України
при Міністерстві юстиції України
Детальніше за посиланням https://www.facebook.com/institute2015/
Партнери заходу: Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України; ДЮІ МВС України; «K-project center»; Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Юридична компанія «АЮР КОНСАЛТИНГ», Координаційна рада молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.
  Утверджуємо повагу до права через довіру до правників
 
Анонс. До уваги громадськості та представників ЗМІ Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.07.2018
dgvbdbhdfhntfjy.jpg
19 липня 2018 року  о 12-00 в приміщені Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  (2 поверх, кімн. 201), за ініціативи громадської організації «Європейський захист прав інвалідів» та Головного територіального управління юстиції у місті Києві, буде проведено  право-просвітницький захід  «Дотримання прав осіб з інвалідністю у різних сферах життєдіяльності».
Мета заходу – інформування громадськості щодо пріоритетів та напрямків загальнонаціонального право-просвітницького проекту «Я маю право!», як проекту, який допоможе особам з інвалідністю знати свої права та обов’язки та сприяти підвищенню рівня правової свідомості та реалізації державної правової політики.
 
Запрошуємо представників ЗМІ
телефони для акредитації: т. 234-16-80; 235-10-61.
 
До уваги громадськості Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.07.2018

ВОЛОНТЕРИ ПРОБАЦІЇ!

Шевченківський районний відділ з питань пробації – запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

Взаємодіючи із органами пробації, Ви допомагатимете особам (суб’єктам пробації), які в силу обставин, важких умов життя, умисно або із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі, або ситуація, коли на етапі підготовки досудової доповіді вирішується питання щодо міри їх відповідальності. Тобто, поміж відбуттям певного виду покарання, - ця особа з метою попередження скоєнню нею нового правопорушення отримуватиме комплекс заходів спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості.

Кожен небайдужий та ініціативний, разом із нашим відділом зможе прийняти в цьому участь шляхом: допомоги в зборі, узагальненні та систематизації інформації, здійсненні наглядових заходів, надання консультативної допомоги, психологічної діагностики та корекції, проведенні виховних бесід, підвищенні освітнього рівня, залученні до просоціальних видів діяльності та культурного життя громади, допомоги у працевлаштуванні, облаштуванні побуту, знаходженні сил «встати на ноги» щоб потім своїми діями та прикладом допомогти іншим, та багато іншого.

Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до ЗУ «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, ЗУ «Про захист персональних даних», ЗУ «Про пробацію», Положенням «Про організацію діяльності волонтерів пробації» та іншими нормативно-правовими актами.

Волонтер пробації під час здійснення своїх повноважень має право на:

- безпечні і належні умови здійснення волонтерської діяльності, зокрема, отримання достовірної, точної та повної інформації про порядок та умови провадження волонтерської діяльності;

- перебування на території і в приміщеннях підприємств, установ та організацій за дозволом їх керівників або уповноважених ними осіб;

- участь у відвідуванні суб’єктів пробації за місцем їх роботи або навчання;

- проведення зустрічей із суб’єктами пробації з метою здійснення заходів соціально-виховної роботи;

- захист своїх прав відповідно до законодавства;

- інші права, передбачені договором та законодавством.

Ми Вас чекаємо за адресою: 04086, м. Київ, вул. О.Теліги, 43-а, 12 кабінет

 
До уваги громадськості та представників ЗМІ Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.01.2018

22 січня 2018 року о 12:00 в  Шевченківському районі міста Києва за адресою: Київський Будинок вчених НАН України (вул. Володимирська, 45) в рамках виставки Музею історичного центру міста Києва «Українська революція 1917-1921 рр. Київський вимір» відбудеться урочисте відкриття експозиції «Соборність України -  запорука єдності держави».  У програмі святкового заходу: привітання керівництва району, виступ кандидата історичних наук, наукового співробітника інституту археографії та джерелознавства Гордійчука Д.С., екскурсія по виставці, музичні привітання, перегляд архівної кінохроніки.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськість

 
"Свято мужності і честі" в Шевченківському районі столиці Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.10.2017
st_af_web.jpg
 
Круглий стіл «Розвиток демократичного суспільства в Україні» Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.10.2017
sedl_ukr_quadri346346346.jpg5 жовтня у приміщенні Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, в рамках європейського тижня місцевої демократії, відбудеться круглий стіл на тему: «Розвиток демократичного суспільства в Україні».
У заході візьмуть участь представники міжнародних фондів і культурних організацій. Свою роботу презентують представники студентського самоврядування, голови ОСНів і громадської ради району.
Захід має на меті покращити обізнаність громадян у впровадженні реформ місцевого самоврядування та кращих практик демократії. Усі запрошенні візьмуть участь в обговоренні реалізації європейських стандартів суспільного розвитку та сприяння активному залученню громадян до участі у демократичних процесах на місцевому рівні.
Усіх охочих запрошуємо приєднатися до обговорення актуальних питань за адресою вул. Б.Хмельницького, 24, кімн. 406. Засідання круглого столу розпочнеться о 14:00.
 
Оголошено набір дітей пільгових категорій на оздоровлення та відпочинок Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.09.2017
nw_igridiscobig_2537_p0.jpgПропонуємо безкоштовні путівки на відпочинок для дітей-сиріт та під опікою, дітей-інвалідів здатних до самообслуговування, із малозабезпечених багатодітних сімей, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення АТО або під час масових акцій громадянського протесту, віком від 8 до 16 років на 21 день:
 до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса)
21 жовтня до 10 листопада
13 листопада до 03 грудня
06 до 26 грудня
до Міжнародного дитячого центру «АРТЕК»
(м. Київ, Пуща-Водиця)
з 20 жовтня до 09 листопада
12 листопада до 02 грудня
з 05 до 25 грудня
Детальніше...
 
Кияни та гості столиці безкоштовно відвідають святкову виставку фіалок Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.09.2017
59c8a6c7cd2b6356.jpgЗ 27 вересня у Києві відкриється виставка фіалок та інших кімнатних рослин присвячена Дню Вчителя.
Організатором заходу є Громадська організація "Київський клуб любителів геснерієвих Студія Фіалки". В рамках події буде представлено понад 500 сортів квітучих фіалок та інших кімнатних рослин. У виставці приймають участь п’ятнадцять українських колекціонерів.
Протягом всієї виставки буде працювати безкоштовний консультаційний центр, де любителі квітів зможуть отримати всю необхідну інформацію по посадці, догляду та захисту кімнатних рослин.
Коли: 27 вересня – 1 жовтня, з 10:00 до 18:00.
Детальніше...
 
План-графік проведення заходів з імунізації проти сказу тварин у Шевченківському районі Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.09.2017
51632-15_456743787347346236.jpgСказ – особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), ця хвороба входить у першу п'ятірку хвороб, спільних для людини і тварин, що наносять найбільший соціально-економічний збиток. На сьогоднішній день сказ реєструється у 113 країнах світу, ця хвороба характеризується гострим перебігом, ознаками поліенцефаломієліту.
Епідемічна ситуація зі сказу в Україні залишається нестійкою. Впродовж останніх 16 років, реєструються поодинокі випадки захворювання людей на сказ.
Детальніше...
 
23 вересня у парку ім. Т. Шевченка відбудуться «Наукові пікніки» Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.09.2017
21686048_1425631994218537_8103047383189796698_n.jpg23 вересня об 11:00 у столичному парку імені Тараса Шевченка розпочнеться фестиваль «Наукові пікніки». Захід об’єднає учених із науково-дослідних інститутів, університетів, наукових гуртків і шкіл, які на власному прикладі продемонструють, що наука є цікавою, корисною і потрібною суспільству. Про це повідомив співорганізатор заходу – Київський молодіжний центр.
«Наукові Пікніки» – це інтерактивні експерименти для жителів різних міст України. Мета проекту – популяризувати науку серед дітей, школярів, студентів і молодих батьків.
Фестиваль проходить щорічно у травні та вересні в різних містах країни. Організатори розважають гостей заходу, розкриваючи таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 20 з 278
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.